Foutcode 13:1 DRUM POSITIONING TIMED OUT op uw Electrolux Professional barrier-machine
Kort antwoord: foutcode 13:1 DRUM POSITIONING TIMED OUT betekent dat de trommel niet binnen de toegestane tijd de juiste positie bereikt. Dit is een storing in de trommelpositionering en niet iets dat u zelf kunt verhelpen. Bel de servicemonteur. Neem contact op tijdens de vermelde openingstijden.
De code in het kort
| Foutcode | 13:1 |
|---|---|
| Displaytekst | DRUM POSITIONING TIMED OUT |
| Machinetype | Electrolux Professional barrier-machine (H-Range, groep MAIN BARRIER) |
| Betekenis | De trommel komt niet binnen de tijd in de juiste positie. De oorzaak zit in de trommelpositionering of de aansturing daarvan. |
| Zelf op te lossen | Nee, dit is werk voor een servicemonteur. |
Wat u zelf kunt doen
- Gebruik de machine niet verder met dit programma.
- Ga niet zelf aan de trommelpositionering of bedrading werken.
- Bel 055 – 542 92 24 of gebruik het formulier hieronder om de storing te melden.
Storingzoeken in professionele wasapparatuur is volgens de fabrikant voorbehouden aan geautoriseerd personeel. Alles wat verder gaat dan de stappen hierboven, zoals panelen openen of aan het deurslot werken, hoort bij de servicemonteur. Ook als het klein lijkt.
Komt de code terug? Dan lost resetten het niet op.
Een terugkerende foutcode heeft vrijwel altijd een oorzaak die verholpen moet worden. Onze monteurs kennen de Electrolux Professional machines van binnen en van buiten en rijden met veelgebruikte onderdelen aan boord. Op werkdagen binnen 2 uur reactie, ma t/m vr 08:00 tot 22:00, zaterdag op afspraak.
Storing melden: foutcode 13:1
De foutcode gaat automatisch mee met uw melding. Op werkdagen binnen 2 uur reactie van een specialist.
Veelgestelde vragen over foutcode 13:1
Foutcode 13:1 DRUM POSITIONING TIMED OUT betekent dat de trommel niet binnen de toegestane tijd de juiste positie bereikt. De oorzaak zit in de trommelpositionering of de aansturing daarvan.
Weinig: dit zit binnen de machine en storingzoeken daaraan is voorbehouden aan geautoriseerd personeel. Meld de storing zodat een monteur de trommelpositionering kan controleren.
Direct bij het verschijnen van deze code. Er is geen betrouwbare gebruikersactie die foutcode 13:1 zelf oplost.
Op werkdagen binnen 2 uur, van maandag tot en met vrijdag tussen 08:00 en 22:00, zaterdag op afspraak. Dat is een reactiebelofte: u hoort binnen 2 uur wie er komt en wanneer. Waar u ook zit in Nederland: er staat een monteur.
Ja. Wij werken merkonafhankelijk en repareren en onderhouden professionele wasapparatuur ongeacht waar die is aangeschaft. Naast Electrolux Professional werken wij voor service ook op Miele Professional, Bosch, Siemens, Zanussi en AEG.